Specjalista ds. bankowości detalicznej

Specjalista ds. bankowości detalicznej | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR.

Lokalizacja: Świnoujście
Numer referencyjny: MewKO-08082019
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

bankowość

księgowość

finanse

specjalista ds bankowości

Opis stanowiska

Obsługa i nawiązywanie długotrwałych pozytywnych relacji z klientami
Wspieranie i edukowanie klientów w korzystaniu z nowoczesnych narzędzi oraz bankowości internetowej i mobilnej
Realizacja zespołowych zadań sprzedażowych w ramach produktów bankowości codziennej i specjalistycznej: inwestycji oraz produktów dla przedsiębiorcy
Zapewnienie profesjonalnej obsługi transakcji gotówkowych

Wymagania na stanowisko

Poczucie odpowiedzialności, inicjatywy, samodzielności i konsekwencji w działaniu
Umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju kompetencji
Doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą klienta

Oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
Szkolenia i programy rozwojowe
Premię uzależnioną od wyników
Benefity: prywatna opieka medyczna, pracowniczy program emerytalny, pakiet sportowy, kafeteryjny system benefitów