Specjalista ds. bezpieczeństwa przeciwpożarowego

Specjalista ds. bezpieczeństwa przeciwpożarowego | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szc

Lokalizacja: Warszawa
Numer referencyjny: 24HAT-19112018
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

sprzedaż

systemy ppoż

bezpieczeństwa przecipożarowego

sprzedaż alarmów

Opis stanowiska

  • współpraca z klientami firmy w zakresie sprzedaży produktów z zakresu systemów sygnalizacji pożaru i/lub dźwiękowych systemów ostrzegawczych
  • prowadzenie szkoleń produktowych dla pracowników oraz grona klientów firmy
  • pomoc w przygotowywaniu koncepcji i projektów systemów SSP i/lub DSO
  • współpraca z dostawcami firmy (zarówno krajowymi jak i zagranicznymi)
  • współtworzenie i nadzorowanie oferty produktowej firmy w zakresie systemów SSP i/lub DSO

Wymagania na stanowisko

  •  wykształcenie wyższe techniczne, preferowane profile - elektronika, automatyka, informatyka itp
  • doświadczenie pracy na stanowisku specjalisty z zakresu systemów bezpieczeństwa pożarowego i/lub DSO
  • prawo jazdy kat B
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B1, znajomość języka branżowego jest mile widziana
  • znajomość ofert produktowych producentów systemów sygnalizacji pożaru
  • dobra znajomość uwarunkowań prawnych dotyczących projektowania i montażu systemów sygnalizacji pożaru i DSO
  • samodzielność w działaniu, umiejętności negocjacyjne

Oferujemy

  • elastyczny system wynagrodzeń dostosowany do wymagań osoby aplikującej
  • pracę w stabilnej firmie z wieloletnimi tradycjami
  • dostęp do niezbędnych szkoleń i kursów zawodowych
  • pracę pełną ambitnych zadań w grupie fachowców