Specjalista ds. kadr i płac

 Specjalista ds. kadr i płac | oferta pracy myworknet

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowego koncernu poszukujemy: Specjalisty ds. kadr i płac.

Lokalizacja: Kiełcz, woj. lubuskie
Numer referencyjny: wAZBG-20102020
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

praca lubuskie

specjalista do spraw kadr

kardowa

Opis stanowiska

• Obsługa procesów związanych z przebiegiem zatrudniania
• Prowadzenie dokumentacji kadrowej oraz akt pracowniczych
• Ścisła współpraca z ZUS
• Obsługa systemu kadrowo-płacowego
• Naliczanie wynagrodzeń, urlopów, rozliczanie czasu pracy
• Wykaz zwolnień lekarskich
• Wystawianie zaświadczeń pracowniczych

Wymagania na stanowisko

• Wcześniejsze doświadczenie na analogicznym stanowisku, minimum 3 lata
• Wykształcenie wyższe bądź średnie
• Mile widziana znajomość SAP
• Znajomość systemu Płatnik
• Samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

• Samodzielne stanowisko w oparciu o umowę o pracę w ramach międzynarodowej grupy
• Dodatki socjalne
• Ambitne stanowisko, możliwość rozwoju zawodowego
• Opieka medyczna, karta benefitowa