Specjalista ds. kooperacji z zagranicą

Specjalista ds. kooperacji z zagranicą | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR.

Lokalizacja: Inowrocław
Numer referencyjny: cYqsX-30012021
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

praca w Inowrocławiu

niemiecki

praca z niemieckim

praca w kujawsko-pomorskim

Opis stanowiska

  • zarządzanie prawidłową realizacją zamówień,
  • uzgadnianie z kontrahentami, innymi działami w firmie wszystkich bieżących spraw kontraktowych, technicznych,
  • planowanie transportów dostaw towarów do odbiorców zagranicznych,
  • nadzór nad wysyłką i dostawami towarów w celu zapewnienia płynnej realizacji zamówień,
  • obsługa reklamacji,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy i firmami powiązanymi.

Wymagania na stanowisko

  • mile widziane wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • mile widziane doświadczenie w dziale zaopatrzenia, zakupów, eksportu itp. zdobyte najlepiej w  firmie produkcyjnej,
  • prawo jazdy kat. B,
  • biegła znajomość obsługi komputera (Word, Excel)
  • dokładność i terminowość w wykonywaniu obowiązków,
  • samodzielność, nastawienie na rozwiązywanie problemów,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy.

Oferujemy

  • ambitną, ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • wynagrodzenie uzależnione od Twoich umiejętności i kwalifikacji,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w systemie szkoleń,
  • umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin z 3 miesięcznym okresem próbnym.

Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania na adres: sylwia.ottka@myworknet.pl

Więcej informacji pod numerem: 607 177 878