Specjalista ds. logistyki

Specjalista ds. logistyki | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR.

Lokalizacja: Włocławek
Numer referencyjny: P1Cqa-29052019
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

logistyka

transport

specjalista ds. logistyki

praca w logistyce

praca Włocławek

praca w transporcie

Opis stanowiska

- koordynacja procesów logistycznych (transport, plany produkcyjne, procesy celne, zamówienia)
- koordynacja procesów reklamacyjnych
- kontrola poziomu zapasów
- uzupełnianie danych w systemie SAP
- tworzenie raportów
- kontakt z dostawcami i klientami

Wymagania na stanowisko

- wykształcenie wyższe
- min. 2 lata doświadczenia w dziale logistyki lub zakupów w międzynarodowej firmie produkcyjnej
- znajomość zagadnień logistycznych (follow up, planowanie produkcji, kontrola zapasów, zagadnienia celne importowo-exportowe, zasady Lean Materials Management)
- praktyczna znajomość systemu SAP
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie w branży automotive
- ambitne zadania, możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych oraz realizację własnych pomysłów
- prywatne ubezpieczenie medyczne, życiowe, kartę multisport
- pakiet relokacyjny