Specjalista ds. sprzedaży

Specjalista ds. sprzedaży | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR.

Lokalizacja: Bydgoszcz
Numer referencyjny: Gi8dJ-11122020
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

praca w Bydgoszczy

praca bez doświadczenia

praca Fordon

praca w sprzedaży

specjalista ds. sprzedaży

sprzedaż produktów finansowych

Opis stanowiska

* dokonywanie wpłat oraz wypłat gotówkowych w kasie, organizacja przelewów,
* rejestracja operacji w systemie, uzupełnianie baz danych
* sprzedaż produktów finansowych,
* obsługa klienta związana ze sprzedażą produktów finansowych,
* kontakt telefoniczny z klientem,
* uczestniczenie w działaniach marketingowych,
* procedowanie sprzedaży w systemach komputerowych, wydruk wszystkich wymaganych dokumentów.

Wymagania na stanowisko

* mile widziane doświadczenie w sprzedaży i zorientowanie na realizację celów biznesowych,
* umiejętność pozyskiwania nowych klientów i budowania trwałych relacji będzie dodatkowym atutem,
* otwartość na zmiany i duża samodzielność w działaniu,
* łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych
* mile widziane doświadczenie na stanowisku kasjera bądź podobne,
* wykształcenie min. średnie.

Oferujemy

* umowę o pracę,
* wynagrodzenie podstawowe + system motywacyjny,
* praca na miejscu w siedzibie firmy w Bydgoszczy od poniedziałku do piątku, 8.30 - 16.30; 09.00 - 17.00,
* możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej firmie o zasięgu ogólnopolskim,
* udział w szkoleniach.

Więcej informacji pod numerem telefonu: + 48 607 177 878
CV prosimy przesyłać na adres: sylwia.ottka@myworknet.pl