Specjalista ds. sprzedaży

Specjalista ds. sprzedaży | oferta pracy myworknet

Obecnie dla naszego klienta, firmy działającej w branży finansowej poszukujemy: Specjalistów ds. sprzedaży

Lokalizacja: Toruń
Numer referencyjny: MOT8d-15122020
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

sprzedaż

specjalista do spraw sprzedaży toruń

Opis stanowiska

* dokonywanie wpłat oraz wypłat gotówkowych w kasie, organizacja przelewów,

* rejestracja operacji w systemie, uzupełnianie baz danych

* sprzedaż produktów finansowych,

* obsługa klienta związana ze sprzedażą produktów finansowych,

* kontakt telefoniczny z klientem,

* uczestniczenie w działaniach marketingowych,

* procedowanie sprzedaży w systemach komputerowych, wydruk wszystkich wymaganych dokumentów.

Wymagania na stanowisko

* mile widziane doświadczenie w sprzedaży i zorientowanie na realizację celów biznesowych,

* umiejętność pozyskiwania nowych klientów i budowania trwałych relacji będzie dodatkowym atutem,

* otwartość na zmiany i duża samodzielność w działaniu,

* łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych

* mile widziane doświadczenie na stanowisku kasjera bądź podobne,

* wykształcenie min. średnie.

Oferujemy

* umowę o pracę,

* wynagrodzenie podstawowe + system motywacyjny,

* praca na miejscu w siedzibie firmy w Toruniu od poniedziałku do piątku, 8.30 - 16.30; 09.00 - 17.00,

* możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej firmie o zasięgu ogólnopolskim,

* udział w szkoleniach.