Sprzedawca do salonu samochodowego - Toruń

Sprzedawca do salonu samochodowego - Toruń | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR.

Lokalizacja: Toruń
Numer referencyjny: rzoCW-06042021
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

sprzedaż

praca w Toruniu

sprzedawca w salonie samochdowym

Opis stanowiska

* sprzedaż akcesoriów motoryzacyjnych oraz motocykli i skuterów,
* obsługa klienta,
* uczestniczenie w działaniach marketingowych,
* procedowanie sprzedaży w systemach komputerowych,
* przyjmowanie i monitorowanie zamówień na motocykle i skutery.

Wymagania na stanowisko

* mile widziane doświadczenie w sprzedaży i zorientowanie na realizację celów biznesowych,
* umiejętność pozyskiwania nowych klientów i budowania trwałych relacji będzie dodatkowym atutem,
* otwartość na zmiany i duża samodzielność w działaniu,
* łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych,
* zainteresowanie motocyklami i skuterami.

Oferujemy

* umowę o pracę,
* stałą pracę w nowoczesnym salonie z markami premium,
* wynagrodzenie podstawowe + system premiowy,
* praca na miejscu w siedzibie firmy w Toruniu od poniedziałku do piątku 9.00 - 17.00, sobota 10.00 - 14.00.

CV prosimy przesyłać na adres: sylwia.ottka@myworknet.pl