Starszy Inżynier Procesu

Starszy Inżynier Procesu | oferta pracy myworknet

MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla w kraju

Lokalizacja: Częstochowa
Numer referencyjny: YbMbK-31072018
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

praca dla inżyniera

stabilne zatrudnienie

Opis stanowiska

Inżynier Procesu Montażu Końcowego jest odpowiedzialny za działania związane z procesami montażu końcowego Kamer, w tym instalacje sprzętu, analizy oraz poprawę jakości i wydajności.

-Pozyskanie, akceptacja, instalacja produktów takich jak kamera
-Przeprowadzanie analiz przyczyn, analiz zdolności procesowych
-Wdrażanie mechanizmów kontrolnych, aby zapewnić spełnienie wymagań dotyczących wydajności procesu
-Opracowywanie i przeprowadzanie Designed Experiment (DOE) oraz badań zdolności
Opracowywanie specyfikacji procesów i projektowanie oraz zamawianiem potrzebnych materiałów i sprzętu
-Tworzenie dokumentacji procesu i wyposażenia
-Zapewnianie wsparcia technicznego w zakresie wprowadzania nowych produktów (zamówienia narzędzi, przeprowadzaniem przeglądów Design for Manufacturing (DFM)

Wymagania na stanowisko

-3-5 lat doświadczenia w podobnym obszarze
-Komunikatywny poziom języka angielskiego
-Doświadczenie w procesem montażu końcowego
-Znajomość sterowników PLC
-Gotowość do okresowych wyjazdów za granicę w celach szkoleniowych w początkowym okresie

Oferujemy

-Pakiet relokacyjny
-Pracę w międzynarodowym środowisku
-System benefitów
-Zagraniczne szkolenia wspierające rozwój zawodowy
-Atrakcyjne wynagrodzenie