Starszy konsultant podatkowo-kadrowy

Starszy konsultant podatkowo-kadrowy | oferta pracy myworknet

MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla w kraju

Lokalizacja: Warszawa
Numer referencyjny: 6usXq-03082018
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

podatki

kadry

hr

pit

zus

rozliczenia podatkowe

rozliczenia ZUS

angielski

Opis stanowiska

  • szeroko rozumiane doradztwo podatkowo-kadrowe odnoszące się do rozliczeń podatkowych, ubezpieczeń społecznych oraz zdrowotnych
  • projekty związane z międzynarodową mobilnością pracowników, kontrolą ZUS
  • udział w opracowywaniu i administrowaniu systemami wynagrodzeń świadczeń socjalnych

Wymagania na stanowisko

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, najlepiej z zakresu księgowości bądź zarządzania zasobami ludzkimi
  • minimum dobra znajomość języka angielskiego
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z rozliczeniem PIT, rozliczeniem ZUS

Oferujemy

  • możliwość pracy dla globalnej firmy doradczej
  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • wsparcie szkoleniowo-doradcze oraz ścisła współpraca z mentorem
  • elastyczny czas pracy