Starszy kupiec z francuskim i angielskim

Starszy kupiec z francuskim i angielskim | oferta pracy myworknet

MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników.

Lokalizacja: Sosnowiec
Numer referencyjny: u7LQ0-28102018
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

starszy kupiec

zakupowiec

kupiec

francuski

angielski

Opis stanowiska

•poszukiwanie i wybór dostawców oraz zakupy określonej grupy produktów dla zakładów w Europie
•czynny udział w rozwoju strategii dla własnej grupy produktów
•doskonalenie łańcucha dostaw w celu ograniczania kosztów, poprawy przepływów gotówkowych, redukcji zapasów i czasu dostaw
• nawiązywanie i negocjowanie warunków handlowych
• zarządzanie relacjami z dostawcami, poszukiwanie nowych dostawców, analiza warunków
•udział w procesie rozwoju dostawców we współpracy z globalnym działem sourcingu i działem rozwoju jakości dostawców
•monitorowanie i raportowanie wyników, inicjowanie i wdrażanie zmian
•współpraca z innymi działami/zakładami firmy w zakresie ustalania efektywnych i wydajnych łańcuchów dostaw spełniających oczekiwania produkcji
•współpraca z działami zakupów rozproszonymi na całym świecie (USA, Chiny)
•tworzenie i realizacja planów oszczędnościowych/naprawczych

Wymagania na stanowisko

•wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
•co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
•biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie C1/C2
•biegła znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie C1/C2
•doskonała znajomość środowiska Microsoft (Excel, PowerPoint), znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
•doskonałe umiejętności negocjacyjne
•samodzielność oraz umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym
•prawo jazdy i gotowość do podróży służbowych

Oferujemy

• umowa o pracę w prężnie działającym koncernie produkcyjnym
• pracę nad ambitnymi zadaniami w międzynarodowym środowisku
• konkurencyjne wynagrodzenie z pakietem benefitów