Stolarz

 Stolarz | oferta pracy myworknet

Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy grupy stolarzy do bezpośredniego zatrudnienia na duńskiej umowie

Lokalizacja: Dania
Numer referencyjny: 84x9J-29102020
Rodzaj pracy: Kontrakt

praca w Danii

praca w Danii stolarz

praca stolarz

Opis stanowiska

Lokalizacja: Lunderskov, Dania

* Uwaga ! wprowadzenie nowych restrykcji w Danii, nakłada obowiązek przedstawienia negatywnego wyniku na SARS Cov - 19 przy próbie przekroczenia granicy. Wynik nie może być starszy niż 72 godziny.
** Na chwile obecną duński pracodawca refunduje pracownikom koszt takiego testu w Polsce, po upływie 1szego tygodnia pracy.

Zadania:
- montaż ścianek działowych i sufitów - nowe biura
- instalacja ok. 1.300 m2 ścian tynkarskich - praca z podnośnikiem nożycowym
- konfiguracja szkieletowa
- montaż izolacji
- montaż FERMACELL I TYNKU - wysokość 5,70 m.
- montaż stropów z podnośnika nożycowego (wysokość 5,70 m)
- listy montażowe do montażu sufitów
- montaż paneli

Wymagania na stanowisko

- wcześniejsze doświadczenie w pracy z tynkiem oraz Fermacell - oraz w pracy z windy
- znajomość języka angielskiego w stopniu min podstawowym
- prawo jazdy i własny samochód (dla grupy wyjeżdżającej wystarczy jeden samochód)

Oferujemy

Praca od połowy listopada 2020 roku do końca stycznia 2021 roku.

Kontrakt - duński kontrakt bezpośrednio z pracodawcą

Godziny - 37 godzin tygodniowo (możliwe są nadgodziny po przedyskutowaniu z brygadzistą)

Godziny pracy - od poniedziałku do piątku, od 7 rano

Stawka: 150 DKK brutto za godzinę

Stawka za urlop: 12.5% stawki brutto

Zakwaterowanie: odpłatne 150DKK od osoby za dobę

Dodatki: dofinansowanie dojazdów do pracy jak również raz w miesiącu dofinansowanie dojazdu do Polski, child support dla dzieci poniżej 18 roku życia, nasz klient pomaga przy załatwianiu wszelkich formalności jak również posiada personel mówiący w języku polskim