Stolarz Budowlany

Stolarz Budowlany | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szc

Lokalizacja: Børkop, Jutlandia, Dania
Numer referencyjny: 340yO-05062020
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

stolarz

stolarz budowlany

budowa

praca za granicą

Dania

praca fizyczna

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy chętnych stolarzy budowlanych do bezpośredniego zatrudnienia na duńskiej umowie.

Kontrakt - od 8.06.2020 na 3 tygodnie

Godziny - 37 godzin tygodniowo

Godziny pracy - od poniedziałku do piątku

Wymagania na stanowisko

- wcześniejsze doświadczenie jako stolarz (najlepiej budowlany)
- znajomość języka angielskiego w stopniu min podstawowym mile widziane, aczkolwiek osoby bez znajomości będą również brane pod uwagę
- prawo jazdy i własny samochód

Dojazd we własnym zakresie. Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie.
Wynagrodzenie raz w miesiącu.

Oferujemy

Stawka: 150-160 DKK (w zależności od umiejętności kandydata)

Stawka za urlop: 12.5% stawki brutto

Zakwaterowanie: odpłatne od 3000 DKK na miesiąc

Dodatki: dofinansowanie dojazdów do pracy jak również raz w miesiącu dofinansowanie dojazdu do Polski, child support dla dzieci poniżej 18 roku życia, nasz klient pomaga przy załatwianiu wszelkich formalności jak również posiada personel mówiący w języku polskim.

Więcej: +48 662 388 279

CV w języku angielskim prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@myworknet.pl

Aby być na bieżąco z naszymi najnowszymi ofertami pracy zachęcamy do polubienia naszej strony FB: