Szpachlarz agregatem

Szpachlarz agregatem | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR.

Lokalizacja: Roskilde, Dania
Numer referencyjny: ECL7k-18042020
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

praca zagranicą

praca w Dani

szpachlarz

malarz

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy chętnych szpachlarzy do bezpośredniego zatrudnienia na duńskiej umowie.

Wymagania na stanowisko

- wcześniejsze doświadczenie jako szpachlarz koniecznie z agregatem
- znajomość języka angielskiego w stopniu min podstawowym mile widziane aczkolwiek osoby bez znajomości będą również brane pod uwagę
- prawo jazdy i własny samochód

Dojazd we własnym zakresie. Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie.

Więcej: +48 607 177 878

CV w języku angielskim prosimy przesyłać na adres: sylwia.ottka@myworknet.pl

Oferujemy

Kontrakt - od zaraz, stała praca

Godziny - 37 godzin tygodniowo, możliwe nadgodziny

Godziny pracy - od poniedziałku do piątku, od 7 rano

Stawka: 140 DKK brutto na godzinę (prace przygotowawcze), samo szpachlowanie praca na akord 20 DKK za metr kwadratowy

Stawka za urlop: 12.5% stawki brutto

Zakwaterowanie: odpłatne od 3000 DKK na miesiąc

Dodatki: dofinansowanie dojazdów do pracy jak również raz w miesiącu dofinansowanie dojazdu do Polski, child support dla dzieci poniżej 18 roku życia, nasz klient pomaga przy załatwianiu wszelkich formalności jak również posiada personel mówiący w języku polskim