Szpachlarz agregatem

Szpachlarz agregatem | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR.

Lokalizacja: Dania
Numer referencyjny: umiVy-24082020
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

praca w Danii

praca na budowie

praca w UE

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy chętnych szpachlarzy do bezpośredniego zatrudnienia na duńskiej umowie.
Lokalizacja: Roskilde, rejon Zelandii w Danii
Kontrakt - Od zaraz na okres 14 tygodni, po okresie 16 tygodni możliwość pracy stałej
Godziny - 37 godzin tygodniowo (nadgodziny do przedyskutowania z brygadzistą)
Godziny pracy - od poniedziałku do piątku, od 7 rano
Stawka: 20 DKK brutto za m2: spray, szpachlowanie i szlifowanie (akord), prace przygotowawcze 140DKK na godzinę
Zakwaterowanie: odpłatne około 3000 DKK od osoby
Dodatki: dofinansowanie dojazdów do pracy jak również raz w miesiącu dofinansowanie dojazdu do Polski, child support dla dzieci poniżej 18 roku życia, nasz klient pomaga przy załatwianiu wszelkich formalności jak również posiada personel mówiący w języku polskim

Wymagania na stanowisko

- wcześniejsze doświadczenie jako szpachlarz, koniecznie z agregatem
- znajomość języka angielskiego w stopniu minimum podstawowym

Oferujemy

Więcej: +48 607 177 878
CV w języku angielskim prosimy przesyłać na adres: sylwia.ottka@myworknet.pl