Technik Ds. Zaopatrzenia Ruchu

Technik Ds. Zaopatrzenia Ruchu | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR.

Lokalizacja: Przesiadłów
Numer referencyjny: HhX9Q-18032020
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

technik utrzymania ruchu

technik ds zaopatrzenia

praca w łódzkim

Opis stanowiska

  • Kompleksowe prowadzenie procesu zaopatrzenia w części zamienne do maszyn i urządzeń
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych i zamówień,
  • Kontakt z dostawcami,
  • Kontrolę i optymalizację zapasów magazynów,
  • Nadzór nad magazynem części oraz bieżące wsparcie techniczne pracowników Działu Utrzymania Ruchu

Wymagania na stanowisko

  • Wykształcenie techniczne (mile widziane elektrotechnika, mechanika, automatyka lub pokrewne)
  • Doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku np. elektromechanika lub inżyniera w dziale technicznym
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej maszyn
  • Mile widziana znajomość programu SAP
  • Znajomość języka angielskiego, jest to język korporacyjny
  • Proaktywne podejście do rozwiązywania zadań i problemów
  • Samodzielność oraz kreatywność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej korporacji,
  • Stała umowa o pracę,
  • Karta multisport,
  • Ubezpieczenie na życiowe,
  • Fundusz socjalny,
  • Dodatkowe dni urlopu,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych.