Java Developer

Java Developer | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR.

Lokalizacja: Kraków
Numer referencyjny: yPpbl-22052019
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

JAVA

JS

IT

JAVA Developer

Programista JEE

Opis stanowiska

  • Będziesz odpowiedzialny za rozwój aplikacji w Java 8 (80% nowy kod)
  • Ponadto za rozwój systemów opartych na bazach danych Oracle
  • Współpracą z analitykami funkcjonalnymi, testerami oraz użytkownikami końcowymi
  • Praca w metodyce scrum

Wymagania na stanowisko

  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego w realizacji projektów w Java / JEE
  • Znajmość technologii Spring, Hibernate, web services, XML, WSDL

Oferujemy

  • Samodzielne, rozwojowe stanowisko w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę bądź dla chętnych B2B
  • Udział w międzynarodowych projektach, możliwość rotacji projektowej
  • Program Relokacji i Rekomendacji
  • Elastyczne godziny pracy
  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Indywidualny plan rozwoju, roczny budżet w ramach wybranej ścieżki kariery
  • Udział w inicjatywach sprzyjających dzieleniu się wiedzą/ innowacyjnością
  • Szerokie portfolio projektowe, jasna procedura zmiany projektu
  • Kurs języka angielskiego
  • Wreszcie liczne imprezy, eventy integracyjne, wewnętrzne hackathony i MeetUpy