Kierownik Działu Konstrukcyjnego

Kierownik Działu Konstrukcyjnego | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR.

Lokalizacja: Warszawa
Numer referencyjny: h6297-10052019
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

konstruktor

projektant

szef działu konstrukcyjnego

projektant tłoczników

Opis stanowiska

- Nadzór nad realizacją projektów
- Opracowywanie dokumentacji technicznej
- Przygotowywanie wyceny narzędzi oraz wstępnych rozkrojów
- Stała współpraca z innymi działami firmy oraz z klientami i osobami trzecimi
- Organizowanie, nadzorowanie, koordynowanie i kontrola pracy podległego zespołu konstruktorów
- Rekrutacja, szkolenie, monitorowanie pracy zespołu
- Udział w procesie wdrożenia oprzyrządowania do produkcji

Wymagania na stanowisko

- Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek mechaniczny bądź pokrewny)
- Doświadczenie w konstrukcji tłoczników
- Znajomość rysunku technicznego
- Praktyczna znajomość oprogramowania 3D
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Znajomość procesów obróbki plastycznej na zimno oraz oprogramowania Solid Edge
- Umiejętność pracy pod presją czasu oraz w zespole
- Zdolności liderskie
- Komunikatywność i otwartość na nowe pomysły

Oferujemy

- Umowę o pracę
- Pakiet medyczny oraz sportowy
- Fundusz socjalny
- Szkolenia
- Spotkania integracyjne
- Przyjazną atmosferę
- Premię kwartalną za wykonanie ustalonych zadań
- Możliwość rozwoju umiejętności liderskich i pracę przy międzynarodowych projektach