Konstruktor Tłoczników

Konstruktor Tłoczników | oferta pracy myworknet

Dla naszego klienta, firmy z 50 letnim doświadczeniem w tłocznictwie, poszukujemy kandydatów na stanowisko Konstruktor.

Lokalizacja: Warszawa
Numer referencyjny: mhfRn-03042019
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

technolog

konstruktor

praca dla technologa

konstruktor narzędzi

konstruktor tłoczników

CAD

Solid Edge

Opis stanowiska

  • Projektowanie narzędzi do obróbki plastycznej na zimno tj. narzędzia postępowe, transferowe oraz jednozabiegowe
  • Udział w spotkaniach z klientem w celu uzgodnień technicznych
  • Udział we wdrożeniach i uruchomieniach narzędzi

Wymagania na stanowisko

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek mechaniczny)
  • Doświadczenie w konstrukcji tłoczników
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Praktyczna znajomość oprogramowania 3D
  •  Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość procesów obróbki plastycznej na zimno oraz oprogramowania Solid Edge
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz w zespole
  • Komunikatywność i otwartość na nowe pomysły

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pakiet medyczny oraz sportowy
  • Fundusz socjalny
  • Szkolenia
  • Spotkania integracyjne
  • Premię kwartalną za wykonanie ustalonych zadań